,,Ferie, ferie i po feriach ’’

W Opatowskim Ośrodku Kultury od 11 do 17 stycznia 2019 w ramach ferii zimowych dzieci , młodzież ,a także dorośli mogli skorzystać z wielu form zajęć artystycznych , warsztatowych oraz gier planszowych . Przez dwa tygodnie w godzinach od 10.00 do 12 .00 odbywały się zajęcia integracyjno – artystyczne .

Podczas zajęć świetlicowych gościliśmy funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Opatowie oraz strażaków z KPP Straży Pożarnej w Opatowie , którzy opowiedziali jak bezpiecznie spędzać czas podczas ferii . Niezwykłą atrakcja dla dzieci była prezentacja wozu strażackiego z jego wyposażeniem , a także wycieczka do KP Policji Opatowie gdzie dzieci spotkały się z Komendantem , obejrzały wozy policyjne i podziwiały umiejętności psa policyjnego .

W ramach ferii odbywały się warsztatowe zajęcia plastyczne , które obejmowały : quilling , decupage , papierową wiklinę i origami .

Dzieci i młodzież z sekcji tanecznej OOK uczestniczyły w warsztatach tanecznych z jazzu i tańca współczesnego , które poprowadziła Pani Dorota Krzysztofik .

Feryjne warsztaty radiowe skierowane były do wszystkich chętnych , którzy chcieli zapoznać się z pracą w Radio Opatów . Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty modelarskie , podczas których dzieci malowały miniaturowe figurki oraz zajęcia Szkółki Wędkarskiej zorganizowane przez PZW Koło Nr 23 w Opatowie .

W ramach ferii w Opatowskim Ośrodku Kultury można było nauczyć się grać w szachy lub odpocząć rodzinnie grając w ,, gry bez prądu’’- bitewniaki , różne gry planszowe przygotowane przez instruktorów z Klubu Fantastyki działających w MCK w Ostrowcu Św.

Ferie w Opatowskim Ośrodku Kultury obfitowały w moc atrakcji , kto nie był z Nami niech żałuje .

 

            

baner sipws1

75 ROCZNICA POWSTANIA PAŃSTWA POLSKIEGO