Drukuj

 

Szanowni mieszkańcy Miasta i Gminy Opatów!

Od 1 stycznia 2020 roku Ekologiczny Związek Gmin Dorzecza Koprzywianki z siedzibą w Baćkowicach będzie realizował zadania własne Gminy Opatów związane z gospodarką odpadami z nieruchomości zamieszkałych jak i niezamieszkałych (firmy), zgodnie z obowiązującym statutem Związku.

Do 30 września 2019 r. należy złożyć nową deklarację na odbiór odpadów.

Druk deklaracji będzie dostępny u Sołtysów, w Urzędzie Miasta i Gminy, w biurze Ekologicznego Związku Gmin Dorzecza Koprzywianki oraz na stronie internetowej www.ezgdk.pl – zakładka – deklaracje. Uzupełniony i podpisany dokument, należy złożyć w w/w urzędach lub przesłać pocztą na adres Związku: 27-552 Baćkowice 86. 

Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.ezgdk.pl   

Ulotka informacyjna

 --

Dopełniając obowiązku informacyjnego zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UEL 119 z 04.05.2016) informuję, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ekologiczny Związek Gmin Dorzecza Koprzywianki reprezentowany przez Zarząd z siedzibą Baćkowice 86, 27-552 Baćkowice.

2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.