LOGO

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Przebudowa, rozbudowa i wyposażenie nieruchomości zabudowanej w m. Brzezie w celu utworzenia Zakładu Opiekuńczo Leczniczego”.

Celem projektu jest powstanie Zakładu Opiekuńczo Leczniczego

Dofinansowanie projektu z UE: 3 995 852,23 PLN


Projekt  pn. „Przebudowa, rozbudowa i wyposażenie nieruchomości zabudowanej w m. Brzezie w celu utworzenia Zakładu Opiekuńczo Leczniczego” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 7.3 „Infrastruktura zdrowotna i społeczna” Osi 7 „Sprawne usługi publiczne” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020

Całkowita wartość projektu: 5 380 217,51 PLN


Zapytanie ofertowe

 

"Festyn Majowy" 03.05.2016r.

Dnia 03.05.2015 r. zorganizowaliśmy "XIX Prezentacje Zespołów Weselnych" w Amfiteatrze Opatowskiego Ośrodka Kultury. Od godz. 16:00 prezentowało się sześć zespołów. W licznych konkursach dzieci i dorośli i wygrywali atrakcyjne nagrody. Widowiskowo zaprezentował się jedyny zespół romski działający w Opatowie, Romano Dżi. Piękne stroje bardzo podobały się publiczności. Opatowianom mogły pokazać się nowo powstałe, młodzieżowe zespoły: "Orion" z Makoszyna oraz "Quattro' z Ożarowa. Chętnie zagrały też takie z wieloletnim doświadczeniem scenicznym: "HDS" z Bałtowa i "Master Team", znane wcześniej jako "Trio Masters" z Ostrowca Świętokrzyskiego. Bogaty repertuar swoich możliwości pokazał "Efekt" z Radoszyc, który zapewnia kompleksowa obsługę wesel. Wszyscy uczestnicy prezentacji otrzymali pamiątkowe dyplomy i statuetki. Nie lada atrakcją były zabytkowe samochody: syrenka oraz mercedes, które można wynająć jako samochody weselne. Wielką radością dla dzieci była zabawa w wesołym miasteczku.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na wspaniałe cukierki „Krówka Opatowska”, pyszną kawę i ciasta z masą krówkową oraz warsztaty podczas których poznać można tajemnicę ręcznej produkcji cukierków Krówka Opatowska.

 Krówkarenka poleca:
- świeże Krówki Opatowski
- ciasta z masą krówkową,
- desery lodowe,
- ciepłe przekąski,
- koktajle,
- soki ze świeżych owoców,
- pyszna kawę i herbatę.

KRÓWKARENKA  - kawiarenka "Krówki Opatowskiej"
Ul. Kopernika 15
27 – 500 Opatów  
www.krowkarenka.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 607350249

Czynna:

poniedziałek –piatek 7.00 -  19.00
sobota 8.00 - 17.00

Warsztaty:
Sezon letni:
Wt-pt- godz. 12.00, 15.00
Sob – Nd godz. 12.00 , 14.00,16.00

Sezon zimowy:
Wt-pt- godz. 13.00,
Sob – Nd godz. 12.00 , 14.0
Przy wcześniejszej rezerwacji dla grup – godziny warsztatów do uzgodnienia.

krowka opatowska

baner sipws1

75 ROCZNICA POWSTANIA PAŃSTWA POLSKIEGO