Radosny powrót do "Bajkowego Zakątka”

,,Dzień dobry, przedszkolaki, miło widzieć Was!

Dzień dobry, proszę pani, na powitanie czas!”

     Każde wakacje kiedyś się kończą. Wiedzą o tym  przedszkolaki z Przedszkola Publicznego  w Opatowie Bajkowy Zakątek. Wraz z nowym rokiem powróciły do nas dzieci, które bardzo dobrze znają placówkę. Z radością przywitały się z długo niewidzianymi koleżankami, kolegami, wychowawczyniami i opiekunkami. Z apetytem zjadły przedszkolne śniadanko i obiad w miłym towarzystwie. Szczególnie ciepło przywitane zostały przez wychowawczynie i cały personel dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Maluchy z grupy ,,Krasnoludki” miały najwięcej obaw. To zrozumiałe, dla nich wszystko jest tu nowe i nieznane.

Wszystkim Milusińskim życzymy szybkiej adaptacji w placówce .Mamy nadzieję, że wkrótce za drzwiami poszczególnych sal dydaktycznych słychać będzie tylko śmiech i radosną zabawę, a lęki znikną. W tym roku w naszym przedszkolu przebywać będzie 127 dzieci. W każdej z pięciu sal uczyć się będą i bawić : ,,Krasnoludki”, ,,Motylki”, ,,Stokrotki”, ..Biedronki” i ,,Leśne Duszki”. Cieszymy się , że dołączyły do nas również dzieci z Ukrainy.

Jesteśmy przekonani, że pobyt w naszym przedszkolu  przyniesie wszystkim dzieciakom wiele nowych przygód, beztroskiej zabawy i zawiązanych  przyjaźni.

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15